West Virginia

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida West Virginia kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Lääne-Virginia

Lääne-Virginia on Ameerika Ühendriikide liitriik, mis asub Ameerika Ühendriikide idaosas asuvas Appalachi piirkonnas. Pealinn on Charleston.

See piirneb Virginiaga kagus, Kentucky edela suunas, Ohio loodesse, Pennsylvania põhja ja Maryland kirde suunas.

USA kinnisvaraturg on 2018. aastal hästi toiminud ning müüjad on enamikus riikides kasu saanud. Üldiselt on nõudlus läänes müügiks mitme kinnisvara järele. Hiljutised maksuseadused on paljusid ameeriklasi suurendanud. Paljud riigid vajavad hädasti turul odavaid omadusi keskel tipptasemel omaduste asemel.

Kui olete huvitatud uue kinnisvara ostmisest Lääne-Virginia's, siis on aeg tegutseda. Kuigi see on konkurentsivõimeline turg enamikus piirkondades, on intressimäärad madalaimad ja peaksid jääma kaua aega. Kinnisvaraeksperdid ennustavad, et hüpoteeklaenude intressimäärad tõusevad 2018. aasta lõpuks, mis võib põhjustada kinnisvaraturgude langust erinevates riikides.

Uued kinnisvaraobjektid müüdi Lääne-Virginia turul veebruaris Charlestoni, Huntingtoni ja Parkersburgi piirkondades.

Kuna Lääne-Virginia kinnisvaraturu seisund langeb tihti kokku tööturu heade tulemustega, on hea mõte neid tegureid arvesse võtta.

Sel aastal on Lääne-Virginia tööturu paranemine paljulubav. See kasvas 0,4%. Enamik neist uutest töökohtadest olid vabaaja- ja külalislahkustööstuses, aga ka kaubanduses, transpordis ja avalikes teenustes.

Morgantown oli üks esimesi linnu, millel oli riigi majanduslanguse tõttu suur nõudlus Lääne-Virginia müügiks. Ja teadusuuringud on Morgantowni kui riigi kümnenda parema väikelinna, mis on äritegevuseks kõige parem.

Sellised linnad nagu Fairmount olid edukad, sest nad olid üks stabiilsemaid kinnisvaraturgusid riigis.

Teine suur näide Lääne-Virginia kasvavast majandusest ja kinnisvaraturust on Charlestoni kinnisvaraturg.

Lääne-Virginia müügiks mõeldud kinnisvara hinnanguline väärtus on viimase aasta jooksul kasvanud 1,1%. Eeldatakse, et kinnisvaraturg kasvab 2019. aastaks 3,6% ni. Kinnisvaraturu paranemisega üle kogu riigi on eksperdid veendunud, et isegi Lääne-Virginia kinnisvaraturg on kogu 2018. aastal hea.

Kaart, hinnasuundumused ja statistika
No real estate match the specified search parameters!
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB